CH Dexter FELIS FELINA, CZ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24.10.2013

Barva: modrý mramor se stříbrem
            blue classic tabby with silver
EMS kód: as 22
FIV, FELV, HCM N/N
kocour/ boy
 
 
Díky Dedenkovi to všechno začalo. Když jsme si ho přivezli, měl veliké uši a tlapky a hned první noc si hupl k nám do postele. Naprosto nás okouzlil a uchvátil. Má nádhernou kresbu, každý den mě dostávají ty jeho dva vdolečky s mandličkou na zádech. Má dlouhé svalnaté tělo a nádherný osrstěný XXL ocas.
 
JAKÝ JSEM
Všechno komentuje "vrkáním". Miluje aportování papírových kuliček, sušení vany a umyvadla vlastním jazýčkem, pití vody z kelímků a skleniček.
Je to společenský typ - má moc rád návštěvy. Má ale takovou svoji specialitku - než dovolí pohlazení, musí "cizáci" ukázat ruce, které dlouze a pečlivě očichává.
Duší je dítě - nenechá si ujít večerní čtené pohádky na dobrou noc. Jeho oblíbená hračka je kožka z králíka a ptačí peříčka.
Ráno ožužlávám a okusuji páníčkům ruce aby tak dlouho nespali, umím bušit packama na dveře.
 
Dexter is our first main coon, he has beautiful tabby, he is extremely long with fantastic XXL tail, he is very "talkative", he loves fatching a paper ball, sleeping in the bath tub and is interested in every visitor and his speciality is that he "smells" everyone´s hands and feet ;)
 

Dexter - galerie/photos